VYČISTÍM VŠE

Čištění sedacích souprav

U čištění sedacích souprav záleží, zda se rozhodneme pro suché nebo mokré čištění. Čištění sedacích souprav začíná vždy vyklepáním a odsátím prachových částic ručním rotačním klepacím kartáčem, který sedací soupravu zbaví chlupů, vlasů a žmolků.

Služby čištění sedacích souprav zajišťujeme v okolí: čistění sedacích souprav Prahačištění sedacích souprav Berounčištění  sedacích souprav Plzeňčištění  sedacích souprav Kladnočištění  sedacích souprav Králův Dvůr. Objednávky na čištění sedaček pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Další lokality na čistění sedacích souprav po telefonické domluvě.

 kartac

Rotační klepací kartáč z koňských žíní přímo určený pro sedací soupravy

Čištění látkových sedaček

Ať jste v boji proti skvrnám úspěšní nebo ne, jednou za rok byste své sedačce měli dopřát trochu luxusu a pořádně ji nechat vyčistit. Zbavíte tím sedačku veškerých nečistot, roztočů, zápachu z kouře od cigaret, pokud kouříte a také zápachu po domácích mazlíčcích. Způsobů jak vyčistit látkovou sedačku je více a ne třeba je všechny podrobně rozepisovat.

cervena sedacka Sedačka

Naše firma Vám nabízí tři nejúčinnější možnosti čištění látkových sedaček.

 • mokré extrakční čištění
 • suché pěnové vakuové čištění
 • parní hloubkové čištění

Pro jaké čištění se rozhodnout?

Po vzájemné konzultaci Vám poradíme, jaký způsob čištění bude nejúčinnější a nejšetrnější pro Vaší sedací soupravu. Na závěr, když je sedačka vyčištěná, tak doporučujeme přidat impregnaci, která sedačku udrží dlouhou dobu jako novou a zabrání hloubkovému znečištění. Prostředky, které používáme na čištění sedacích souprav, obsahují technologii mikro-povlaku a mikro-enkapsulace proti opětovnému znečištění, a jsou také ekologicky nezávadné, takže neškodí životnímu prostředí.

Při suchém čištění sedací soupravy použijeme speciální prostředek na bázi rozpouštědel pro čištění čalounění, které je citlivé na extrakční čištění vodou. Další možnost je čištění suchou pěnou. Suchou pěnu naneseme a necháme působit, pěna pomalu vykrystalizuje a vytáhne z látky špínu na povrch sedačky. Po zaschnutí odstraníme pěnu vysavačem s rotačním kartáčem. Je-li potřeba tak proces zopakujeme.

cistici stroje na sedacky

     suché pěnové čištění         mokré extrační čištění             parní hloubkové čištění    

Při mokrém čištění sedací soupravy z ní po důkladném odsátí začneme odstraňovat skvrny díky speciálním prostředkům. Následně tepujeme a vakuově odsáváme nečistoty z látky sedací soupravy. Vakuové čištění nám umožní, že nepromokne sedací souprava do hloubky. Vlhká zůstane jenom látka sedačky. Doba potřebná na vyschnutí sedačky se pohybuje okolo dvou hodin. Prostředky, které používáme pro čištění sedacích souprav, obsahuji technologii mikro-povlaku a mikro-enkapsulace proti opětovnému znečištění. Na závěr, pokud si to zákazník přeje, použijeme speciální impregnaci na sedací soupravy.

01

Čištění kožených sedaček

Kožené sedací soupravy jsou symbolem luxusu a elegance. Udržovat tento oblíbený materiál však není nic jednoduchého. Při čištění kůže a následné impregnaci je nutné používat čistící a ochranné prostředky přímo určené pro konkrétní druh koženého povrchu. Při čištění je důležité zbavit sedačku veškerého prachu a nečistot. Následně odstraníme všechny usazené skvrny speciálními prostředky, které jsou určené na daný druh kůže. Na závěr sedačku naimpregnujeme.

kozene sedacky

Postup čištění

  • Odstranění prachu
  • Odstranění skvrn speciálním prostředkem
  • Celoplošné čištění speciálním čistidlem s mírným Ph
  • Impregnace a vyleštění sedačky do absolutního lesku

Tento proces dodá Vaší sedačce čistotu, vláčnost, lesk a chrání sedačku před dalším znečištěním a popraskáním sedačky.

 

Doporučení Vyčistím Vše - péče o kožené sedačky

V žádném případě nepoužíváme k čištění prací prášky, aviváže a různou chemii. Kůže pak ztrácí své vlastnosti, vytváří se mapy, tuhne a časem praská. Rovněž k impregnaci nesmí být použity např.: sádlo, dětský olejíček, indulona a jiné mastné chemie. Opět se tím kůže přinejmenším znehodnocuje, protože v dnešní době trh ovládají spíše kůže matné nebo hedvábně lesklé a použitím těchto nesprávných přípravků čalounění ztrácí svůj vzhled a přirozenost.