VYČISTÍM VŠE

Reference

Byli jste se službou Vyčistím Vše spokojeni? Dejte nám o tom vědět!

Napište nám na naši stránku Reference a když uvedete e-mail, budete zařazeni do slosování o VIP slevu 30% na vybranou službu. E-mail se na stránce referencí nezobrazí.

Provádíme čištění, renovace povrchů a úklidové služby, specializujeme se na čištění koberců, čištění matrací, čištění sedacích souprav, mytí oken, čištění lustrů. Můžete také zkusit úklid domácností, úklid hotelu, úklid penzionu a úklid firmy. Služby renovace nabízíme pro kamenné povrchy, dřevěné podlahy nebo také nejrůznější druhy dlažby.


Jméno a příjmení:

Místo čištění

E-mail

Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Popis provedené služby:


SVJ Plzeňská, Praha

Vyčištění schodů politých olejem. Maximální spokojenost, komunikace perfektní, žádné závady se nevyskytly, pokud budeme někdy znovu potřebovat vyčistit staré kamenné schody v domě, obrátíme se opět na tuto firmu.


Laura E., Praha

Sedačka jako nová


Marek.R., Praha

Renovace schodistě z terasy - Velmi profesionální přístup, bezproblémová komunikace, precizní práce. Mohu jen doporučit. Skutečná cena byla stanovena předem na základě prohlídky schodů


Mirjam P., Kladno

S "Vyčistímvše" je úklid bytu na jedničku! Chválím a doporučuji.


Roman Kratochvíl, Praha

Jsme s manželem hodně pracovně vytížení a tak úklid naší domácnosti pravidelně zajišťuje Vyčistím vše . Jsou to profesionálové, kteří si poradí i s velkým nepořádkem v našem domě, které naše děti i psi zvládnou způsobit. Děkujeme


Praha

S výsledkem jsem velmi spokojena. Rozhodně bych do toho šla znovu. Sedačka byla 20 let v domácnosti silných kuřáků a její stav podle toho vypadal. Vzhled sedačky po vyčištění je téměř jako původní. Vysychání sedačky trvalo 2 dny, což bylo výrazně nad očekávání, ale mohlo to být způsobeno dvojnásobným čištěním nezbytným u takto znečištěné sedačky a následné deodorizaci a inpregnaci.


Podskalska Veronika, Praha

Sedačka byla opravdu perfektně vyčistěná, narozdíl od předchozích pokusů jiných firem vypadá teď opravdu jako nová, což jsme ani nečekali. Cena byla ovšem ve výsledku asi o 40 % vyšší než domluvená, což jsme se dozvěděli sice ještě před samotným čištěním, ale až na místě v domluvený den. Nakonec jsme s navýšením ceny souhlasili a výsledek je opravdu skvělý. Doporučuji všem


Praha

Perfektní práce, futon je jako nový. Vyčistím vše mě v předstihu informovali, že budou mít zpoždění a vše se dalo domluvit. Dodavateli jsem nepřesně popsala zakázku, čekalo je tedy více práce, nicméně i tak byli ochotní vše vyčistit. Děkuji a doporučuji!


Pavel Cajhaml, Praha

Sedačka jako nová. Děkuji


Romana S., Karlštejn

Děkujeme firmě "Vyčistím vše" za perfektně odvedenou práci - jednalo se o vyčištění sedací soupravy. Výsledek - jako nová. Komunikace s firmou mě velice překvapila a doporučuji všem, kteří uvažují o službě-vyčištění sedací soupravy.


Jana Máchová, Praha

Musím dát výtečné hodnocení! Sedačka je jako nová. Termín i cena byly dodrženy. Skvělá komunikace. Realizace bez závad. Doporučuji tuto službu všem. Budete spokojeni, ne-li nadšeni.


Praha

Vynikající vyčištění sedačky. Fleky od piva, Coly a bůh ví čeho všeho ještě:-) odstraněny dokonale. Naše světlá sedačka je zase jako nová. Komunikace a realizace služeb na vysoké úrovni. DOPORUČUJI !!!!!!!


Skillzone, Praha

S poskytnutými službami jsme velice spokojení. Jednalo se o čištění velmi znečištěné sedací soupravy, po provedené práci vypadá souprava stejně jako, když byla pořizována. Vše, co bylo objednáno bylo splněné z našeho pohledu dokonce lépe než jsme si představovali. Velmi nás potěšil přátelský přístup.


Lenka K., Plzeň

Velká spokojenost, nebyl problém přijet i v neděli. Nakonec se práce nakupilo více a ani to nebyl problém. Práce byla odvedena skvěle, gauč už opět září. :-) Lenka K.


pí. Melicharová, Koněprusy

Rychlé a solidní jednání. Sedačka je jak nová. Mohu doporučit a určitě ještě tuto firmu využiji pro další čištění matrací. děkuji Melicharová


Králův Dvůr

S výsledkem i průběhem realizace jsem velmi spokojená. Sedačka i křesla jsou krásně čisté, jako nové. Oceňuji profesionální přístup firmy. Komunikace bez problémů. Na všem jsme se dohodli předem. Cena přiměřená. Služby této firmy mohu doporučit. Až budu potřebovat vyčistit sedačku nebo koberce, tak se na tuto firmu opět obrátím.


P. Kolářová, Praha

Renovace teraso schodů - S realizací jsme spokojeni, firma dodržela termín realizace a cena byla nižší než jsme předpokládali. Komunikace výborná. Navrhovali různá řešení, vysvětlovali a odpovidali ochotně na naše dotazy. Schody nakonec nebylo potřeba brousit a byly vyčištěny mokrou technologií. Firmu doporučujeme.


Marie J., Králův Dvůr

Kvalitně odvedená práce a profesionální přístup. Sedačka i křesla jsou jako nové. Firmu VyčistímVše mohu jen doporučit.


Karel V., Beroun

Byl jsem velmi spokojen s vyčištěným kobercem. Snažil jsem se ho vyčistit sám, ale jelikož skvrny nemizely tak jsem si pozval odborníky a bylo to okamžitě poznat. Vřele doporučuji.


Jana M., Praha

Děkuji za vyčištění matrací. Na doporučení kamaráda jsem si pozvala firmu VyčistímVše a byla jsem moc překvapená, nejen výsledkem, ale hlavně profesionálním přístupem. Matrace krásně voní a vypadají jako když jsem si je kupovala.


Lukáš P., Praha

Profesionální jednání a pečlivě vyčištěná podlaha. Díky.


Roman K., Karlštejn

Velmi dobře odvedená práce.


Jana J., Kladno

Jelikož mám dvě kočky, tak to občas odnese i náš koberec. Chtěla jsem ho nechat kvalitně vyčistit, byl cítit, také na něm byly skvrny, myslela jsem, že to nepůjde vyčistit. Byla jsem velmi mile překvapena, co dokáže kombinace speciálního prostředku a kvalitního vysavače. Doporučuji.


Václav D., Příbram

Měli jsme zaschlé skvrny na mramorové dlažbě a nešlo to ničím vyčistit. Chtěl jsem zbavit mramorovou dlažbu od zaschlých usazenin a zároveň ji ošetřit do budoucna. Firma VyčistímVše mi nejenom dlažbu vyčistila, ale zároveň naimpregnovala a vypadá to teď skvěle, jako když jsme ji včera položili.


Tereza B., Plzeň

Vyčištěná sedačka vypadá jako nová a i cena za práci byla příznivá.


Petr S., Rudná u Prahy

Určitě to znáte, jak psi čůrají všude, u našeho plotu byla od nich taky špinavá dlažba. Na tom pak se nalepí prach a vypadá to hrozně. Naštěstí mi firma VyčistímVše pomohla, výsledek je super. Jsem moc spokojený.


Helena M., Kladno

V naší restauraci máme parkety, které jednou za čas potřebují vyčistit a speciálně ošetřit. Čištění parket bylo kvalitní a následná impregnace nám ušetřila čas a další náklady. Parkety teď vypadají jako nové a určitě, až bude třeba znovu podlahu nablýskat, obrátíme se rádi na firmu VyčistímVše.