VYČISTÍM VŠE

Partneři

 Partner VyčistímVše.cz - Vax

VAX je jednou z vůdčích společností v oblasti péče o podlahy, která prodává vysavače a doplňkové čistící prostředky na podlahové krytiny ve více než 50 zemích. Vysavače VAX Vám pomůžou bezkonkurenčně odstranit všechny nečistoty. Vysavače VAX hloubkově vysají, vyklepou, umyjí, vyčistí a vysuší nejen koberce a čalounění, ale i dlaždice, linolea a pevné podlahy. Po jejich použití je vše suché, čisté a hygienické. Vysavače VAX mají světové patenty, což garantuje unikátní čistící schopnosti. Vysavače jsou vhodné i pro alergiky, a to díky účinné filtraci vysavače. 

 Partner VyčistímVše.cz - Prochem Značka Prochem  je již více než 40 let synonymem kvality ve výrobě čistících strojů a čistících prostředků. Všechny čistící prostředky jsou určeny pro profesionální použití. Specializované produkty pokrývají celou řadu požadavků na údržbu, čištění, odstraňování skvrn u koberců, podlah nebo tkanin. Čistící prostředky splňují vysoké nároky na účinnost, bezpečnost a ekologická kritéria. Jsou vyráběné v závodě Prochem Europe ve Velké Británii.
 Partner VyčistímVše.cz - NanoConcept Firma NanoConcept je původem německá společnost se sídlem v Hanau v blízkosti Frankfurtu nad Mohanem. Pracuje s těmi nejlepšími výzkumníky a vývojáři z Německa v oblasti povrchových úprav. Produkty firmy NanoConcept jsou šité na míru specifickým potřebám High-End chemické nanotechnologie. Oproti tradičním metodám nanotechnologie pracuje na atomární úrovni. Na povrchu materiálu vytváří neviditelný film, který má mnohem účinnější ochranné vlastnosti.
 dema dekor logo Společnost Dema Dekor zastřešuje prodejní síť firem, které nabízejí profesionální ošetřování a čištění podlahovin v České republice a Slovenské republice.
 Partner VyčistímVše.cz - Dr. Schutz Založena roku 1955Společnost se vždy profilovala jako partner obchodníků a řemeslníků. Svými vysoce kvalitními čistícími a ošetřovacími produkty a systémy se stará o to, aby různé typy podlahovin jako PVC, linoleum, koberce, lamináty a parketysloužily svým uživatelům dlouhá léta ve vysoké hodnotě a kvalitě. Velmi důležitá je pro CC-Dr. Schutz také ochrana životního prostředí. Základ výroby tvoří k životnímu prostředí ohleduplné suroviny. Jako první výrobce čistících a ošetřovacích produktů obdržel CC-Dr. Schutz už v roce 1996 pro tehdejší továrnu v Bad Pyrmont ekologický certifikát (Öko-Audit-Zertifikat) Evropské unie.
Partner VyčistímVše.cz - Finalit Finalit je významná rakouská společnost specializující se na ošetřování kamene a keramiky. Produkty jsou vhodné pro všechny přírodní a umělé kameny, dlažbu, keramiku, Cotto, betonové povrchy a mnoho dalšího. Firma se řídí heslem "Nejsou žádné problémy, existuje pouze řešení". Finalit má celosvětové renomé. K nejznámějším a nejvýznamnějším referencím patří práce prováděné na Sakkára a Cheopsově pyramidě v Egyptě, impregnace památníku princezny Diany v Hyde Park v Londýně.
Partner VyčistímVše.cz - Woca

Woca je obchodní značkou společnosti WoodCare Denmark A/S, která si zakládá na ověřené kvalitě ekologických produktů určených pro ošetření, péči a údržbu veškerého dřeva, dřevěných, laminátových či vinylových ploch.

 

Partner VyčistímVše.cz - Bona Společnost Bona je světovou jedničkou v oblasti péče o dřevěné podlahy. Založena byla už v roce 1919 a nyní má zastoupení ve více než 100 zemí po celém světě. Nabízí produkty pro renovaci a údržbu dřevěných podlah a zaručuje jejich kvalitu po celou dobu životnosti. Výběrem technologie od společnosti Bona získáte kvalitu, která přetrvá generace.
Partner VyčistímVše.cz - Vileda

Vileda je jednou z nejvíce mezinárodně uznávaných značek mechanických prostředků pro domácnosti. Na trhu funguje více jak 30 let. Před rokem 1989 bylo možné zakoupit prostředky Vileda v prodejnách Tuzex. Značka Vileda je synonymem vysoce kvalitních, spolehlivých, inovativních a trvanlivých výrobků na kterých neustále pracuje vývojové centrum společnosti Freudenberg. Výrobky Vileda jsou určeny k tomu, aby nám usnadnily domácí práce.

Partner VyčistímVše.cz - Junckers

Junckers Industrier A/S je největší dřevozpracující společností v Dánsku a jednou z největších v Evropě. Ročně zpracuje více než 200.000 tun dřeva převážně na výrobu masivních dřevěných podlah. Od roku 1953 patří sportovní podlahové systémy Junckers mezi světovou špičku a jsou pravidelně dodávány na vrcholové sportovní události mezi které patří např. Olympijské hry či Mistrovství světa v basketbalu, házené, squashi, badmintonu, stolním tenise či aerobiku. O významu v inovativním přístupu společnosti Junckers patří také 15­ti letá úzká spolupráce na vývoji sportovních podlah s Mezinárodní basketbalovou asociací FIBA. Společnost se dále zabývá výrobou a prodejem přípravků pro povrchovou úpravu dřeva a podlah (laky, oleje, udržovací prostředky).