VYČISTÍM VŠE

01

Čištění lustrů

Všudypřítomný prach se usazuje nejen na poličkách a podlaze, ale také na Vašem osvětlení. Proto je doporučováno pravidelné čištění lustrů. Zaprášené ověsy mohou totiž snížit jejich svítivost a třpyt, zejména u křišťálových lustrů. Taktéž znečištění lustrů od cigaretového kouře dokážeme velmi efektivně odstranit.

Čištění lustrů je prováděno chemickou cestou bez nutnosti demontáže za pomoci speciálních chemických přípravků od americké firmy Hagerty. Při použití tohoto způsobu čištění je eliminováno jakékoliv riziko poškození lustru. Přípravek rozpouští saze a špínu z křišťálu a skla bez skvrn. Přípravek je ekologicky nezávadný a pro použité materiály lustru neagresivní.

Při větším zašpinění nebo nutné demontáži si lustr od Vás odvezeme a na našem pracovišti ho ručně vyčistíme. Jsme schopni zajistit taktéž renovace a opravy lustrů. Renovace lustrů provádíme s kompletním servisem. Zajišťujeme i chybějící komponenty. V případě, že již není možné sehnat stejný komponent, zajistíme jiný podobný, aby rozdíl náhradního dílu byl co nejmenší.

Službu čištění lustrů zajišťujeme v okolí: čištění lustrů Praha, čištění lustrů Beroun, čištění lustrů Plzeň, čištění lustrů Kladno, čištění lustrů Králův Dvůr. Křišťálové lustry čistíme bez rizika poškození kvalitními chemickými prostředky Hagerty. Objednávky čištění lustrů posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Další lokality na čištění lustrů po telefonické domluvě.

02