VYČISTÍM VŠE

Vyčistím Vše - Kontakt - komplexní úklidové a čistící služby pro domácnost, byt, dům nebo firmu. Beroun, Praha, okolí Prahy

Prodej perských a hedvábných koberců

Vyčistím Vše se zabývá také prodejem perských a hedvábných koberců. Spolupracujeme se spolehlivými dovozci, kteří dováží kvalitní koberce vysoké kvality z různých zemí. Perské a hedvábné koberce jsou velmi vyhledávané a jsou symbolem luxusu. Prodejci koberců, kteří nakupují přímo u dovozců často navyšují ceny až o 100 procent. Pak dávají různé slevy, které mohou zákazníka zlákat ke koupi, přitom ale koupí omylem koberec s nižší cenou. 

cena koberce 

 viz foto- koberec ze 158.400,-Kč prodán za 34.800,-Kč

Naše firma Vám nabízí prodej těchto koberců rovnou od dovozce a za velmi přijatelné ceny. Perské koberce od našich dovozců jsou prokazatelně pravé, dovezené z Íránu, Pákistánu, Turecka, Afghánistánu, Nepálu, Číny a Indie. Ke každému zakoupenému koberci získáte rovněž certifikát kvality a pravosti. Je možné zajistit i posudek od nezávislého soudního znalce. Nabízíme velmi širokou škálu koberců mnoha typů, rozměrů, barev a stylů. 

perske koberce

 

Doplňkové služby 

Navíc Vám zajistíme v případě zájmu o nějaký typ koberce jeho přivezení přímo k Vám domů. Můžete koberec vyzkoušet a zhodnotit, zda se koberec hodí rozměrově i vzhledově do Vašeho prostoru. To Vám žádný prodejce těchto koberců neumožní. Díky velmi dobrým vztahům s dovozci jsme schopni zajistit také dovoz velmi exkluzivních koberců přesahující hodnotu až 1 milionu korun. U těchto koberců je znalecký posudek z naší strany povinností.

Výběr a prodej perských koberců